Signováno nečitelně - Stromy u řeky

Olej na kartonu, 30x38 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno (secesní rám).

Nejdelší strana: 51 cm

Signováno nečitelně
75536. Stromy u řeky
Dražba ukončena:03.04.2022 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.03.2022 22:43:37 10108
500 Kč 30.03.2022 9:34:20 6192