signováno nečitelně - Řeka v lese

Olej na plátně fixováném na sololitu, 50x75 cm Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

signováno nečitelně
74055. Řeka v lese
Dražba ukončena:27.02.2022 21:01:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč