signováno nečitelně - Kompozice

Detail položky

Detail položky

Pastel, 35x23 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 51 cm

signováno nečitelně
153532. Kompozice
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:54:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 000 Kč limit (09.01.2026 17:53:10) 210