Heuvelmans - Chlapci s vínem

Olej na desce, Olej na desce, Signováno vpravo dole Heuvelmans D. Rámováno.

Heuvelmans
70370. Chlapci s vínem
Dražba ukončena:12.12.2021 20:53:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč