Signováno nečitelně - Akt v podzimní krajině

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Signováno nečitelně
75738. Akt v podzimní krajině
Dražba ukončena:27.04.2022 20:34:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč