signatura nečitelná - Z Egypta

Olej na plátně, 37x52 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 67 cm

signatura nečitelná
85436. Z Egypta
Dražba ukončena:16.10.2022 20:42:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč