signatura nečitelná - Dětské hry

Olej na plátně, 90x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

signatura nečitelná
153533. Dětské hry
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč