signatura nečitelná - Baletky

Olej na plátně, 46x35 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 46 cm

signatura nečitelná
75682. Baletky
Dražba ukončena:10.04.2022 21:22:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč