Sergej Kulina - Věneček

Olej na sololitu, 57x51 cm. Signováno vlevo dole Kulina Rámováno.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1958
Sergej Kulina se narodil v Estonsku, ale díky povolání otce se v mládí často stěhoval. Absolvoval Střední uměleckou školu v Oděse, následně studoval na Akademii výtvarných umění v Kyjevě. V roce 1991 vstoupil do Svazu výtvarných umělců Ukrajiny. Od roku 1988 pořádá autorské výstavy. S manželkou a dvěma dcerkami od r. 1992 žije v Kunštátě na Moravě. Zde se zabývá sochařinou a malířstvím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

Sergej Kulina
77506. Věneček
Dražba ukončena:26.05.2022 23:13:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč