Schuster - Vyjížďka v podzimním parku

Olej na plátně, 100x72 cm. Nesignováno. Rámováno.

Schuster
56265. Vyjížďka v podzimním parku
Dražba ukončena:25.02.2021 20:25:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč