různí autoři - Konvolut 6 prací

Olejomalby, od 11x15 cm do 63x32 cm. Většina signována. Rámovány.

různí autoři
68441. Konvolut 6 prací
Dražba ukončena:31.10.2021 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 31.10.2021 20:20:56 7900
500 Kč 28.10.2021 22:35:18 5423