různí autoři - Konvolut 26 prací

Různé techniky, od 13x8 cm do 50x34 cm. Některé signovány. Většina rámována, některé zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

různí autoři
153621. Konvolut 26 prací
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:39:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 100 Kč