různí autoři - Konvolut 27 prací

Různé techniky, od 12x9 cm do 88x87 cm. Většina signována. Některé rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
153475. Konvolut 27 prací
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:26:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 08.01.2026 20:32:10 17068