různí autoři - Konvolut 13 olejomaleb

Olejomalby, od 29x25 cm do 60x80 cm. Všechny signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
53062. Konvolut 13 olejomaleb
Dražba ukončena:26.11.2020 22:04:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč