různí autoři - Konvolut 10 olejomaleb

Olejomalby, od 23x33 cm do 52x71 cm. Některé signovány. Rámovány. 1x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeny.

různí autoři
74688. Konvolut 10 olejomaleb
Dražba ukončena:13.03.2022 21:22:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.03.2022 21:19:23 5215
500 Kč 09.03.2022 20:41:31 7513