Rudolf Kremlička, Karel Svolinský - Konvolut 2 prací: Toaleta a Dívka u okna

Litografie a dřevoryt, 17x13 cm a 36x24 cm. Signováno tužkou vpravo dole R. Kremlička a tužkou i v tisku K. Svolinský. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 52 cm

Rudolf Kremlička, Karel Svolinský
153962. Konvolut 2 prací: Toaleta a Dívka u okna
Zbývá:3 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:45:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 25.01.2026 21:45:00 10207
1 000 Kč 23.01.2026 10:52:05 5912