Olej na dřevě, 21x26 cm. Signováno vpravo dole R. Klingsbögl. Rám, sklo.
o autorovi: 1881 - 1943 Německý malíř rakouského původu. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.