Rudolf Klingsbögl - Interiér pokoje

Olej na dřevě, 21x26 cm. Signováno vpravo dole R. Klingsbögl. Rám, sklo.

o autorovi: 1881 - 1943
Německý malíř rakouského původu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

Rudolf Klingsbögl
56102. Interiér pokoje
Dražba ukončena:24.02.2021 20:47:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč