Rostislav Herrmann - Sen o dívce

Kombinovaná technika, 60x50 cm Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Vzadu štítek z Díla.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1962
Malíř, grafik, fotograf. Výtvarné umění studoval soukromě u P. Nešlehy (VŠUP), inspiroval se nejvíce dílem V. Boštíka. Věnuje se grafice, kresbě, fotografii, též fotomontážím a kombinovaným technikám. Pedagogicky působí v Opavě na Mendelově gymnáziu. Je členem výtvarné Skupiny X.

104868. Sen o dívce
Dražba ukončena:29.10.2023 20:19:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč