Robert F. Wacík - Zimní potok

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vlevo dole Wacík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880 – 1968
Malíř. Studoval na malířské škole K. Reisnera v Praze. Studijně cestoval do Mnichova, Paříže a USA, kde také vystavoval v New Yorku, Chicagu a St. Luis. Maloval krajiny a podobizny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30.000 Kč

300431. Zimní potok
Dražba ukončena:10.08.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč