Robert F. Wacík - Kaštany v květu

Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole R. F. Wacík. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1880 – 1968
Malíř. Studoval na malířské škole K. Reisnera v Praze. Studijně cestoval do Mnichova, Paříže a USA, kde také vystavoval v New Yorku, Chicagu a St. Luis. Maloval krajiny a podobizny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30.000 Kč

153954. Kaštany v květu
Zbývá:3 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:41:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 24.01.2026 12:25:25 831