Robert F. Wacík - Červánky nad mořem

Olej na kartonu, 50x67 cm. Signováno vpravo dole R.F. Wacík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880 – 1968
Malíř. Studoval na malířské škole K. Reisnera v Praze. Studijně cestoval do Mnichova, Paříže a USA, kde také vystavoval v New Yorku, Chicagu a St. Luis. Maloval krajiny a podobizny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30.000 Kč

84692. Červánky nad mořem
Dražba ukončena:25.09.2022 20:24:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč