Kombinovaná technika, 24x30 cm. Signováno vpravo dole Michal 1985. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 30 cm
o autorovi: Narozen v Teplicích roku 1936. Studoval pražskou AVU v ateliéru figurální tvorby u prof. Pelce, Holého a Součka. Studijní stipendium získal do Paříže. Věnuje se malbě, grafice a ilustracím.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.