pravděpodobně střední Evropa konec 19. stol. - Kupecké váhy

Obecný kov, mosaz. Výška 46 cm, rozměr misky 14x9 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

pravděpodobně střední Evropa konec 19. stol.
73694. Kupecké váhy
Dražba ukončena:17.03.2022 21:51:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.03.2022 21:48:24 8750
500 Kč 17.03.2022 21:23:41 9930