Pravděpodobně střední Evropa 19. stol. - Madona na oblaku s andílky

polychromovaná dřevořezba, výška: 31 cm.

Pozn.: Poškozeno.

vydraženo top certifikát
Pravděpodobně střední Evropa 19. stol.
101651. Madona na oblaku s andílky
Dražba ukončena:10.09.2023 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč