Ph. Mourey - Figurální krbové hodiny

Obecný kov, výška: 39 cm. Značeno Ph. Mourey 64.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu. Včetně klíčku a kyvadla.

Ph. Mourey
301560. Figurální krbové hodiny
Dražba ukončena:19.10.2019 20:37:01
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč