Petr Welan - Zátiší s kartami a dýmkou

Litografie, 28x41 cm. Signováno vpravo dole P. Welan. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Petr Welan
26552. Zátiší s kartami a dýmkou
Dražba ukončena:17.01.2019 18:15:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 15.01.2019 13:09:31 752
600 Kč 29.12.2018 20:14:27 4469