Petr Hajda - Podzimní vrba I

Olej na sololitu, 70x60 cm. Signováno vpravo dole Hajda 92. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1954
Malíř, vystavoval v Brně.

153586. Podzimní vrba I
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč