Pavel Vácha - Konvolut 3 fotografií

Fotografie, od 13x20 cm do 20x17 cm. Nesignovány. Nerámovány.

o autorovi: 1940 – 2021
Fotograf. Studoval na FAMU v Praze u J. Šmoka. Byl fotoreportérem deníku Čs. sport. Od r. 1969 samostatným fotografem. Zaměřil se na reportážní živou fotografii, záběry z každodenního života a portréty. Vytvářel také reklamní a užitou fotografii. Specializoval se též na záběry z automobilových závodů. Vytvářel soubory poetických snímků z velkých evropských měst (Praha, Paříž, Benátky). Pro momentky používal většinou černobílý materiál. Publikoval odborně o fotografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 500 Kč

Pavel Vácha
76451. Konvolut 3 fotografií
Dražba ukončena:11.05.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.05.2022 20:22:52 33
500 Kč 11.05.2022 15:51:43 1865