Paul Gauguin - Why Are You Angry

Litografie 29/250, 21x28 cm. Signováno vpravo dole v tisku P.Gauguin. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu printed by PaD.

Paul Gauguin
300775. Why Are You Angry
Dražba ukončena:13.09.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč