Otakar Štembera, Zelná,... - Konvolut 7 prací

Různé techniky (1x olejomalba, 4x litografie, 2x lept), od 15x24 cm do 31x42 cm. 5x rámováno, 6 zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

119454. Konvolut 7 prací
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč