Ota Bubeníček - Blaník

Olej na plátně, 45x60 cm, signováno vpravo dole O. Bubeníček, rám.

1871, Uhříněves - 1962

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Zakoupeno u rámaře Kabeše v Táboře.

3342. Blaník
Dražba ukončena:26.11.2015 20:02:30
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč