Oldřich Břežanský - Znamení světa

Olej na kartonu, 66x44 cm. Signováno vpravo dole Břežanský 88. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton vyboulen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1929 - 1998
Malíř, textilní výtvarník. Studoval na VŠUP v Praze u K. Jílka. Zabýval se dřevěnými reliéfy, nástěnnými malbami a závěsnými textiliemi pro veřejné budovy, používal také techniku art protis. Působil jako lektor na ČVUT Praha. Byl členem skupiny ABB, s níž také vystavoval.

121425. Znamení světa
Dražba ukončena:29.08.2024 21:14:54
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč