Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Břežanský 68. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 102 cm
o autorovi: 1929 - 1998 Studoval v Praze UMPRUM. Ve své tvorbě se věnoval malbě a textilní tvorbě.