Nika Krasnika - Oasis

Umělecká fotografie a zvětšenina na plátně. Fotografie 30x21 cm, plátno 80x60 cm. Signováno vzadu.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Youtube kanál

o autorovi: Umělkyně narozena 1992. Věnuje se fotgrafii, jak ateliérové tak umělecké. Vyniká někdy až bizardními výjevy ve svých dílech. Její díla nesou punc originality a kromě umělecké tvorby je i vyhledávanou fotografkou. Její práce se vyznačuje netradičními tvary a úhly pohledu. Absolvovala řadu kurzů a workschopu a nyní působí také jako lektorka fotografování.

119919. Oasis
Zbývá:27 dnů, 22 hodin
Konec dražby:01.08.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč