Umělecká fotografie a zvětšenina na plátně. Fotografie 30x21 cm, plátno 80x60 cm. Signováno vzadu.
Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.
o autorovi: Umělkyně narozena 1992. Věnuje se fotgrafii, jak ateliérové tak umělecké. Vyniká někdy až bizardními výjevy ve svých dílech. Její díla nesou punc originality a kromě umělecké tvorby je i vyhledávanou fotografkou. Její práce se vyznačuje netradičními tvary a úhly pohledu. Absolvovala řadu kurzů a workschopu a nyní působí také jako lektorka fotografování.