nesignováno - Soubor 50-ti mědirytin - kostýmy středověku

Mědirytiny, cca 15x10 cm. Francie kolem roku 1800. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
18995. Soubor 50-ti mědirytin - kostýmy středověku
Dražba ukončena:16.05.2018 19:17:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč