nesignováno - Pohádkový motiv

Pastel. 32x24 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

nesignováno
41037. Pohádkový motiv
Dražba ukončena:27.02.2020 19:56:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč