Německo 1. pol. 20. stol. - Dáma u kočáru

Porcelán, výška 17 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Německo 1. pol. 20. stol.
30254. Dáma u kočáru
Dražba ukončena:10.04.2019 19:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč