Nataša Floreánová - Konvolut 2 litografií: Mind Skape I, MInd Skape II

Nejdelší strana: 87 cm

Litografie, 82x65 cm. Signovány tužkou vpravo dole Natasha Florean. Rámy, sklo.

Pozn.: Obrazy jsou uvedeny v monografii autorky. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1947
Slovenská malířka a grafička.

149543. Konvolut 2 litografií: Mind Skape I, MInd Skape II
Dražba ukončena:23.11.2025 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 18.11.2025 0:27:07 18723