Nejdelší strana: 87 cm
Litografie, 82x65 cm. Signovány tužkou vpravo dole Natasha Florean. Rámy, sklo.
Pozn.: Obrazy jsou uvedeny v monografii autorky. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1947 Slovenská malířka a grafička.