monogramováno VP - Zátiší s houbami

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 52x55 cm, monogramováno vlevo nahoře VP, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno VP
11663. Zátiší s houbami
Dražba ukončena:28.06.2017 18:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč