monogramováno nečitelně - Akt v lese

Olej na plátně, 70x70 cm. Monogramováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno nečitelně
31172. Akt v lese
Dražba ukončena:25.04.2019 19:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč