Miroslava Fialová (Kumpoštová) - Zátiší s bodláky

Olej na kartonu, 60x86 cm. Monogramováno vlevo dole FM. Rámováno.

Nejdelší strana: 101 cm

o autorovi: 1920 – 2003
Malířka, dcera brněnského architekta Jindřicha Kumpošta

doporučujeme
153939. Zátiší s bodláky
Zbývá:3 dnů, 14 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč limit (27.01.2026 22:28:57) 16404