1. Olej na plátně, 45x36 cm, signováno vpravo dole Šindlerová, rám.
2. Olej na kartonu, 34x40 cm, nesignováno, rám.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1923 - 2011