Milada Šindlerová - Postava v abstrakci

Olej na plátně, 65x53 cm. Monogramováno vzadu MŠ. Nerámováno.

o autorovi: 1923 - 2011

32496. Postava v abstrakci
Dražba ukončena:29.05.2019 22:20:58
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.05.2019 22:15:58 841