Pastel, 58x79 cm. Signováno vpravo dole M. Šindlerová 95. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 83 cm
o autorovi: 1923 - 2011
Narodila se v Kroměříži. Studovala AVU u prof. Obrovského a Rady. Malovala krajiny, figurální kompozice a žánrové výjevy. Od 70. let nemohla vystavovat a věnovala se restaurátorství.