Milada Šindlerová - Konec cesty

Pastel, 58x79 cm. Signováno vpravo dole M. Šindlerová 95. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1923 - 2011

91938. Konec cesty
Dražba ukončena:12.03.2023 20:59:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč