Milada Šindlerová Vokáčová - Bez názvu

Olej na plátně, 70x52 cm. Monogramováno vzadu MŠ. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1923 - 2011

doporučujeme
153927. Bez názvu
Zbývá:3 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:28:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč limit (27.01.2026 22:44:39) 16404