Max Slevogt - Konvolut 2 grafických listů

Suchá jehla a litografie, 23x22 cm a 17x11 cm. Signováno na hedvábném papíru. Volné listy kryté hedvábným papírem.

o autorovi: 1868 - 1932
Německý impresionistický malíř, grafik a výtvarník.

Max Slevogt
75317. Konvolut 2 grafických listů
Dražba ukončena:14.04.2022 21:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.04.2022 11:39:24 1252
500 Kč 11.04.2022 18:20:48 659