Matěj Motyčka - V šantánu u muziky

Kombinovaná technika, 70x50 cm. Signováno vpravo dole M. Motyčka. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1960

153497. V šantánu u muziky
Zbývá:7 dnů, 23 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč