Matěj Motyčka - Kabaret

Kombinovaná technika na kartonu, 56x46 cm. Signováno vpravo dole Motyčka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází z ateliéru autora.

o autorovi: 1960

60723. Kabaret
Dražba ukončena:30.06.2021 20:16:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč