Matěj Motyčka

60723. Kabaret

popis: Kombinovaná technika na kartonu, 56x46 cm. Signováno vpravo dole Motyčka. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází z ateliéru autora.

o autorovi: 1960
Pochází z Moravy. Vystudoval uměleckou školu, soukromě se pak vzdělával u akademické malířky Blábolilové. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Malíř Matěj Motyčka svým dílem často pomáhá potřebným, věnuje své obrazy do charitativních aukcí.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:16:37

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 000 Kč