Kombinovaná technika na kartonu, 60x35 cm. Signováno vpravo dole M. Kolářová 14. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1963
Malířka, pedagožka. Výtvarné umění studovala soukromě u manželů Hudečkových (Praha), figurální kresbu u F. Nedvěda (AVU Praha), figurální kresbu – akt u M. Pesche (AVU Praha), Středočeskou konzervatoř Praha, obor kresba, malba, grafika. Od r. 1994 je na volné noze jako výtvarnice, vyučuje v ZUŠ Čerčany výtvarnou výchovu pro děti i dospělé. Tvoří oleje, pastely a perokresby, většinou s figurální tématikou.