M. Steink - Tvary

Olej na plátně, 68x49 cm. Signováno vpravo dole M. Steink 75. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

M. Steink
100071. Tvary
Dražba ukončena:06.08.2023 20:11:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč